Karavan çeken aracın performansı

Bu yazımızda Hollanda Karavan klübü tarafından hazırlanan towcar.info sitesi hakkında bilgi vermek istiyorum. Siteyi hazırlayanlar gerçekten ciddi bir çalışma yapmış. Site Karavan modelleri ile aracınızı eşleştirip , birçok kriter üzerinden puanlama yapıyor.

Yakıt , motor hacmi , kasa tipi ve vites seçeneğine göre hemen hemen bütün araç modellerini bulabiliyorsunuz. Kendi aracınızı seçtikten sonra özellikle Avrupa’da yaygın olan belli başlı karavan modellerini eşleştirip , aracınızın performans değerlendirmesini yapabiliyorsunuz.

Sitenin kullanımı çok basit. İlk listeden araç marka model seçeneğini seçtikten sonra , ikinci listeden karavan marka modelini seçiyorsunuz. Bu eşleşmeye göre site size bir puan veriyor.

Araç data bankası çok geniş. Ancak karavan modelleri arasında Türkiye’de üretilen ya da satılan her modeli bulamıyorsunuz.

Ancak bu sorunu çözmenin kolay bir yolu var. Kendi karavanınızın boy ve ağırlık ölçüsüne uygun farklı model karavanları seçip, kendi aracınız ve karavanınızın puanlamasını kontrol edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için..

Yazar: woodpecker

1 thought on “Karavan çeken aracın performansı

Yorumlar kapalı.